Posuvné skříně mají často velké rozměry a proto nás může napadnout, že tomu bude odpovídat i cena. Nenechte se ale mýlit! Stylovou a moderní posuvnou skříň, která splní všechna vaše očekávání, můžete koupit už za méně než 5400Kč!

Prostranná skříň je zárukou pořádku a pohodlného uložení nejen oblečení, ale také sportovního náčiní, různých domácích potřeb, krabic s různými památkami a suvenýry, které často ve většině domácností zabírají mnoho místa. Dnes je již velmi těžké představit si dobře fungující domácnost bez velké a objemné skříně.

Momentálně jsou nejoblíbenější právě posuvné skříně, které dodají interiéru moderní vzhled a zároveň díky své jednoduchosti budou jistě sloužit řadu let. Co je nejdůležitější, takovété řešení vůbec nemusí být drahé! V nabídce našeho obchodu MEBLINE najdete kvalitní skříně, za které nezaplatíte více než 5400 Kč! Níže vám představíme některé z nich.


Posuvná skříň 140 ORLANDO wenge - 4390 Kč

Posuvná skříň 140 ORLANDO wenge je nejlevnější skříní, které v sortimentu MEBLINE nabízíme, ale svou kvalitou a elegancí neustupuje ani dražším modelům. Díky prostranným policím a možností zavěšení oblečení se výborně hodí jak do předsíně, tak do ložnice. Zároveň je vyrobena v odstínu wenge, který je mezi zákazníky jedním z nejoblíbenějších.

 

Posuvní skříň LONDON 180 san remo - 5390 Kč

Série LONDON se vyznačuje jednoduchým designem, který dodává nábytku klasickou eleganci a výborně se proto hodí nejen do moderních, ale i klasických interiérů. Díky velké paletě barev se posuvná skříň LONDON 180 san remo bude dobře vyjímat jak na světlém, tak i tmavém pozadí. Právě široká škála kombinací barvy a vzoru posuvných dveří s korpusem skříně je jistě nespornou výhodou tohoto modelu.

 

Posuvná skříň 140 PRESTO - 4990 Kč

Jednoduchý design, praktické rozložení vnitřního prostoru a zajímavý design dveří – to je posuvná skříň 140 PRESTO, která je nejen funkční, ale zároveň i atraktivním doplňkem každého moderního interiéru. Perfektně se hodí například ke stěně barvy kávy s mlékem – místnost má moderní charakter, ale zároveň si uchová příjemné teplo.

 

Posuvná skříň DORA 2 milano – 5290 Kč

Pokud hledáte skříň se zrcadlem, můžete mít za něco více než 5300 Kč elegantní posuvnou skříň DORA 2 milano, kterou prodáváme také v bílé barvě. Díky důmyslně supořádanému vnitřnímu prostoru je to skříň, která se dokonale hodí do předsíně, šatníku, nebo ložnice. Tmavé a elegantní barevné provedení dodá interiéru trochu vážné serióznosti, ale díky modernímu designu místnost zcela „nezahltí”.

Představované skříně jsou v nabídce v různých barevných provedeních. Více nabídek posuvných skříní do 5400 Kč naleznete na mebline.cz