Těší nás, že si naše žebříčky popularity nábytku získaly váš zájem, proto představujeme další přehled prodeje internetového obchodu MEBLINE. Jste zvědaví na aktuální pořadí? Proto vás nebudeme napínat a seznámíme vás s nejlépe prodávaným nábytkem v měsíci dubnu.

5. místo

Koupelny SOLO

Velmi rádi v našem žebříčku vidíme perfektní koupelnový nábytek SOLO! Tento nábytek se hodí do malých a středně velkých koupelen. Do sestavy patří skříňka pod umyvadlo, vysoká sloupcová skříňka se skleněnou policí a nástěnné zrcadlo. Tento koupelnový nábytek je dostupný v řadě barev, jak klasických, tak i moderních. Nízká cena, vysoká kvalita, volitelné LED osvětlení. Koupelna SOLO není oblíbená jen tak bezdůvodně!


4. místo

Skříň PRESTO 140 cm

Skříně PRESTO jsou mezi našimi produkty velmi oblíbené. Od doby, kdy se poprvé objevily v nabídce našeho obchodu, stále se těší neslábnoucí popularitě. Dobrá kvalita, nízká cena, krásné barvy a výborná funkčnost, to jsou hlavní výhody naší skříně s posuvnými dveřmi PRESTO. Doporučujeme do šatníku, předsíně nebo teenagerského pokoje.

3. místo

Nábytková stěna TANGO san remo tmavá

Cenově dostupná nábytková skříň TANGO je stálým hostem v našem žebříčku a není se čemu divit. Zajímavé a moderní barvy, dostatek místa uvnitř, ozdobné skleněné poličky. Volitelné LED osvětlení podtrhne moderní charakter nábytku a pomůže vám jednoduše zatraktivnit váš obývací pokoj, nebo pokoj teenagera.


2. místo

Skříň PRESTO 200

Naši zákazníci dlouhodobě oceňují naši skříň PRESTO, proto ji opět můžeme přivítat v našem hodnocení. Funkčnost, nadčasovost, komfort, pohodlí a super kvalita – to jsou její přednosti. Pokud se pro skříň PRESTO rozhodnete, určitě budete spokojeni!


1. místo

Nábytková stěna SALSA

Stálé čtenáře našich žebříčků jistě nepřekvapí, že nábytková stěna SALSA je opět na seznamu našich bestsellerů. Nejde o nic divného: pokojový nábytek SALSA se vyznačuje moderním vzhledem, dobrou kvalitou a příjemně nízkou cenou. Tento nábytek, vhodný do obývacího pokoje, je možné doplnit LED osvětlením. Nábytková stěna SALSA je opravdonou královnou mezi nábytkem!