Další žebříček nejprodávanějšího nábytku v internetovém obchodě MEBLINE přinesl mnoho změn. Chcete vědět jaké? Seznamte se s nimi!

 

5. místo – obývací stěna LOCO

Levná obývací stěna z naší produkce se drží na našem žebříčku už po několik měsíců. Hlavní výhodou nábytkové stěny LOCO jsou moderní barvy, zajímavý design a zabudované LED osvětlení. Pokud si vyberete právě nábytek LOCO, máte jistotu, že dostáváte kvalitní produkt za výhodnou cenu. Seznamte se s ním!

4. místo – skříň PRESTO 140

Posuvná skříň PRESTO má vše, co očekáváme od funkční skříně: horní i dolní poličky, tyč na ramínka s oblečením a také místo pro obuv. Jistě se osvědčí v každé ložnici, obýváku, přesdíni, nebo pokoji teenagera. Skříň PRESTO je dobrým a cenově dostupným nápadem na zařízení prostorného šatníku. Doporučujeme!

3. místo – skříň PRESTO 200

Skříň s posuvným dveřmi PRESTO 200 je absolutní novinkou v našem žebříčku. Skříň byla vytvořena pro ty z vás, kdo potřebují co největší úložný prostor pro všechny své potřebné věci. Hezké barvy, funkčnost a moderní styl jsou hlavními výhodami tohoto produktu. V naší nabídce naleznete obrovský výběr posuvných skříní, které se hodí do každého interiéru a pro každou peněženku. Vstupte do našeho obchodu a přesvědčte se!

2. místo – skříň LONDON

Naše zákazníky oslovila skříň s posuvnými dveřmi LONDON díky své volnosti při výběru a kombinacích barev a vzorů dveří a těla skříně a co nejnižší ceně. Posuvná skříň LONDON je klasická skříň s policemi a závěsnou tyčí na oblečení. Ideálně se hodí jak do předsíně, tak třeba do šatníku. Vejde se do ní vše, co potřebujete. Je opravdu dokonalou volnou pro každý interiér!

1. místo – nábytková stěna SALSA

Levná obývací stěna SALSA byla také tento měsíc nejprodávanějším produktem v celé nabídce internetového obchodu MEBLINE. Za svou velkou oblíbenost tato nábytková stěna SALSA vděčí především výjimečně nízké ceně. Stěna SALSA spolu s komodou tvoří praktickou a cenově výhodnou sestavu pro obývací pokoj. Co chtít více?

Perfektní nábytek za nízké ceny jen v internetovém obchodě MEBLINE. Doporučujeme!