Konec roku je vždy příležitostí k rekapitulaci uběhlého času. Proto jsme speciálně pro vás připravili žebříček nejprodávanějšího nábytku za září 2015.

Žebříček obsahuje nábytek prodávaný v internetovém obchodě MEBLINE. Doufáme, že vám i tento přehled nejpopulárnějších produktů pomůže ve vašem výběru nábytku.


10. místo – obývací stěna ROCO

Moderní pokojová obývací stěna ve čtyřech barevných variantách. Hlavním plusem této stěny je harmonické propojení funkčnosti, hezkého vzhledu a výjimečně nízké ceny. Obývací stěnu je možné také dovybavit LED osvětlením. Obývací stěna ROCO je výborným řešením za velmi nízkou cenu.


9. místo – koupelna MEGI

Stylový koupelnový nábytek MEGI se vyznačuje velkým výběrem barev, precizním provedením a integrovaným LED osvětlením. Sestava se skládá z dolních a horních koupelnových skříněk, zrcadla s poličkami a skříňky pod umyvadlo. K této sestavy doporučujeme zakoupit také umyvadlo, syfón a baterii z naší nabídky. Koupelnový nábytek MEGI je dostupný ve dvou variantách: v matné a lesklé úpravě.


8. místo – obývací stěna TANGO

Levná obývací stěna TANGO vděčí za svou popularitu originálnímu designu, klasickému barevnému provedení a výjimečně nízké ceně. K této stěně je možné dokupit komodu TANGO a vytvořit tak kompletní interiér obýváku nebo pokoje staršího teenagera. Vřele doporučujeme naše obývací stěny – jak klasické, tak i takové, které je možné doplnit LED osvětlením.


7. místo – skříň ADEL

Jedna z nejnovějších posuvných skříní z naší nabídky se téměř ze dne na den stala jednoznačným hitem prodeje v září tohoto roku. Funkční skříň se výborně hodí do ložnice, předsíně, šatníku i do dalších místností, kde chceme uchovávat nezbytné věci. Široké police a tyč na zavěšení ramínek umožňují opravdu perfektní uložení všeho oblečení a bot.

6. místo – koupelna SOLO

Koupelnový nábytek SOLO był vytvořen pro malé a střední interiéry, ve kterých se každý centimetr počítá. Funkční sloupek, výborná skříňka pod umyvadlo a zrcadlo jsou základem této sestavy. Hezké LED osvětlení dodá výjimečný a originální charakter tomuto koupelnovému nábytku SOLO. Objednejte si jej a přesvěčte se, že nábytek SOLO byl vytvořen právě pro vás!

5. místo – koupelna DUO

Koupelnový nábytek DUO je zvětšená verze koupelny SOLO. Připravili jsme jej pro ty, kteří mají ve své koupelně k dispozici více prostoru. Koupelna DUO je moderní nábytek za nízkou cenu. LED osvětlení podkreslí výjimečný charakter vaší koupelny a způsobí, že každá chvíle, strávená v této koupelně, se stane opravdovým relaxem. Doporučujeme!

4. místo – obývací stěna LOCO

Cenově dostupná obývací stěna LOCO splní i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Klasické, nadčasové barvy, dostatek místa, stylové provedení a LED osvětlení způsobí, že obývací stěna bude opravdovou ozdobou obýváku nebo pokoje teenagera. Obývací stěny z naší nabídky jsou vyrobeny vždy v Evropě, kvalitně zpracovány do všech detailů. Podívejte se sami!

3. místo – skříň PRESTO 140

Skříň PRESTO 140 je jedna z novinek v našem internetovém obchodě MEBLINE. Zařadili jsme ji v tomto roce a okamžitě si získala srdce našich zákazníků a stala se jedním z nejprodávanějších produktů našeho obchodu v září 2015. Hodně místa pro oblečení, jednoduché otvírání, hezký vzhled – co chtít více?

2. místo – skříň LONDON

Funkční posuvná skříň LONDON se nedostala na druhé místo našeho žebříčku náhodou. Velmi přijatelná cena, velké množství kombinací dveří a korpusů, lesklé i matné verze – to vše má nezanedbatelný vliv na dobré jméno, které si posuvná skříň LONDON už stihla získat. Přesvěčte se sami!

1. místo – obývací stěna SALSA

Jednoznačným lídrem v prodeji je už několik měsíců obývací stěna SALSA. Je k dispozici ve 4 moderních barvách, s možností doplnění LED osvětlení. K této stěně je možné dokoupit také kvalitní komodu a získat tak sestavu, která splní i ty nejnáročnější požadavky. Nízká cena, výborný vzhled, funkčnost – to jsou hlavní plusy naší obývací stěny.

Jsme zvědaví, zda si tato stěna v dalších měsících najde odpovídajícího nástupce. O tom se přesvědčíme našich u dalších žebříčků prodeje. Sledujte naše žebříčky a buďte o krok napřed před ostatními!