Žebříček nejlépe prodávaných rohových sedaček v červenci a srpnu 2015

Mezi nábytkem s funkcí pro spaní se těší největší popularitě rozkládací rohové sedačky. Speciálně pro naše zákazníky jsme proto připravili žebříček nejlépe prodávaného čalouněného nábytku z nabídky internetového obchodu mebline.cz

3. místo - 8 %

Rohová sedačka ATENA

Rohová sedačka ALVARO

Rohová sedačka EUFORIA

 

Rohová sedačka ATENA

Rohová sedačka ATENA je malá rozkládací sedačka do pokojů teenagerů. Díky svým úsporným rozměrům se skvěle hodí do nevelkých prostor. Moderní a jednoduché tvary určitě zaujmou ty, kteří stále rádi hledají novinky a aktuální trendy. Klasické, nadčasové barevné provedení sedačky doplňují cool polštáře se zajímavým vzorem.

Rohová sedačka ALVARO


Rohová sedačka do obývacího pokoje ALVARO je určena do velkých, prostranných interiérů. Její hlavní výhodou je spací funkce spojená s prostorem pro ložní prádlo. Vlnová pružina přispívá k pohodlnému a komfortnímu používání a nezvykle odolná tkanina zase k dlouhé životnosti tohoto nábytku. Harmonické spojení barev – hnědé a oranžové – je mezi našimi zákazníky nejvíce oblíbené.

Rohová sedačka EUFORIA

Cenově dostupná rohová sedačka EUFORIA se už řadu let těší neklesající popularitě mezi našimi zákazníky. Výrobce dbal na perfektní zpracování všech detailů, abychom vám mohli nabídnout produkt nejvyšší kvality za přístupnou cenu. Velký výběr barevných provedení pokojové rohové sedačky EUFORIA umožní ideální sladění s interiérem vašeho domu nebo bytu. Nabízíme také systémový nábytek EUFORIA v mnoha barvách.

2. místo - 11%

Rohová sedačka CARLOS

Rohová sedačka ROSSO

 

Rohová sedačka CARLOS

Hlavními plusy rohové sedačky CARLOS jsou: pohodlný odpočinek, možnost využití spací funkce a praktický prostor pro uložení ložního prádla. Klasický model pokojové rohové sedačky CARLOS získal uznání v očích zákazníků, kteří hledají tradiční modely sedacího nábytku.

Rohová sedačka ROSSO

Tradiční a jednoduché rohové sedačky ROSSO se stále drží na čelních příčkách prodeje. Možnost velkého výběru potahových látek je tím, co umožní dobře přizpůsobit sedačku ROSSO interiéru vašeho domu nebo bytu. Překvapením tohoto modelu jsou dva prostory pro uschování ložního prádla, vlnové pružiny a automatický systém rozkládání.

1. místo - 19%

Rohová sedačka PARADISO

Rohová sedačka PARADISO je jednoznačným lídrem mezi rohovými sedačkami se spací funkcí. Velká spací plocha (198x130cm) je zárukou, že tento typ nábytku využijete jak k příležitostnému, tak i každodennímu spaní. Klasický vzhled sedačky se výborně hodí do moderních i tradičních interiérů. Kontrastní prošívání dodává sedačce lehkost a originalitu. Rohová sedačka PARADISO je opravdovým bestsellerem v nabídce našeho internetového obchodu s nábytkem Mebline.cz. Vřele doporučujeme!

Doufáme, že vám tento žebříček pomohl při vašem vlastním výběru. Všechen prezentovaný nábytek, stejně jako hodně dalšího, naleznete v nabídce internetového obchodu s nábytkem Mebline.cz. Seznamte se s naší nabídkou!