Vážení návštěvnici,

Internetový obchod MEBLINE.CZ již několik let nabízí svým klientům z různých zemí pohodlí  nakupování kvalitního nábytku z domova.Jsme si vědomí, že současný trh je přeplněný téměř stejnými výrobky od různých dodavatelů. Přesto snažíme se nabízet širokou škálu nábytku, která umožní precizní volbu a zařízení bytu dle vlastních zálib a potřeb. 

Naši zaměstnanci jsou odborníci dlouhodobě se pochybující v oblasti nábytku a pečlivě filtrovaná nabídka dodavatelů se již dlouho těší přízni naších klientů. Najdete je mnohých domácnostech nejen České republiky, ale i Polska, Norska, Slovenska a dokonce i Velké Británie.V nabídce najdete obrovský výběr skříní, nábytku pro mládež, zařízení koupelen, kuchyňské linky a další. Určitě si vyberete a zařídíte byt nebo dům podle Vašich představ.

 

Nabízíme Vám:

pohodlí nakupování po internetu

velký výběr nábytku každého druhu, včetně zařízeni obývacího pokoje v moderním stylu

moderní a neopakovatelné vzory

doručení vlastní přepravou

atraktivní ceny - prodáváme přímo bez dalších zprostředkovatelů s kterými nemusíme se dělit o zisk

možnost vidět osobně nábytek v naši prodejně

možnost nakupování na splátky (i po internetu!)

individuální přístup ke zákazníkovi

zajímavé cenové akce

odborné poradenství a support

S naši nabídkou můžete se seznámit prostřednictvím katalogu dostupného online nebo filmů na našem kanálu Youtube, kde najdete také i filmy z výroby nábytku nebo ukázky možnosti zařizování místností.Nabízený nábytek je dostupný v mnoha stylech a barevných provedeních. Vždy můžete poč